Aanleiding
In het derde kwartaal van 2025 heeft de gemeente Breda voornemens om de Hendrik Berlagestraat te vernieuwen om zo aan te sluiten op de vorige reconstructie van de Hendrik Berlagestraat en de Lelystraat.
Update 24 juni 2025
In onderstaand document is onze reactie gegeven op alle gestelde vragen. Wanneer wij een aannemer hebben geselecteerd, dan ontvangt de omgeving van ons een Breda Bericht over de start van de werkzaamheden.
Wat gaan we doen
De gehele straat wordt aangepakt van erfgrens tot erfgrens. De asfaltverharding en het rioleringsstelsel zijn in slechte staat en worden vervangen. Er komt nieuw asfalt, een nieuwe riolering in de rijbaan en alle bestrating wordt netjes opgeknapt. Er komt een middengeleider met zebrapad ter hoogte van de school voor een veilige oversteek. Het asfaltpad vanuit het park wordt verlegd en doorgetrokken tot de Evert Spoorwaterstraat. De werkzaamheden op de Hendrik Berlagestraat vinden plaats tussen de Cornelis Joosstraat en de Lelystraat.
Reageren
Reageren op de plannen voor de Hendrik Berlagestraat kon tot maandag 2 juni. Onderaan deze pagina staan de ontwerpen waarop gereageerd kon worden.
Vervolg
Zodra een aannemer is geselecteerd, brengen wij de omgeving op de hoogte van de startdatum en de planning van de werkzaamheden.